O NAS

Yore jest nowym projektem należącym do firmy Reflect Group, gdzie od wielu lat wykonujemy Hafty komputerowe. Dzięki czemu w naszych szeregach znajdziecie wielu specjalistów, którzy odpowiedzą na wasze pytania nie tylko jeśli chodzi o asortyment, ale również o sam haft.

Wieloletnie doświadczenie w branży Haftu komputerowego i produkcji wyrobów tekstylnych przekłada się na elastyczność w tworzeniu ofert oraz otwartość na pomysły klienta. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, gdyż zależy nam na jak najlepszym efekcie końcowym i waszym zadowoleniu.

Nasza pasja jest mocno zakorzeniona w fundamentach naszej firmy nie tylko z dziedziny haftu, ale i szerokiej wiedzy o znakowaniu odzieży. Z uwagą śledzimy najnowsze trendy na światowych rynkach, by potem wdrażać je w naszej firmie, proponując odbiorcom coraz to nowsze rozwiązania. Dzięki rozwojowi technologii jesteśmy w stanie przedstawić naszym klientom zaawansowane rozwiązania produkcyjne przy jednoczesnym dążeniu do oferty, która coraz bardziej idzie w trendy eco.