Haft na czapkach z daszkiem? Ułatw sobie pracę

Stabilizatory wymiarem dopasowane do czapek

Haftowanie na czapkach z daszkiem to szczególnie wymagające zadanie, które wymaga precyzyjnych narzędzi i materiałów. Marka Madeira, znana z wysokiej jakości produktów hafciarskich, oferuje specjalistyczne podkłady do haftu, które pomagają uzyskać doskonałe efekty. W ofercie Madeira znajdują się dwa szczególnie przydatne produkty: SQUARES CAP 76g - 10cm x 30cm, 250 szt. oraz ROLLS CAPS 76g - 10cm x 100m.

SQUARES CAP 76g - 10cm x 30cm, 250 szt.

Podkłady SQUARES CAP są specjalnie przycięte, aby pasować do ramion haftujących czapki. Te podkłady są idealne do haftowania na czapkach usztywnianych, które są mocowane na okrągłych ramkach do czapek. Dzięki ich odpowiednim wymiarom 10 cm x 30 cm, podkłady te zapewniają łatwość użycia i doskonałe dopasowanie, co znacząco usprawnia proces haftowania.


Zalety SQUARES CAP:

  • Idealne dopasowanie: Specjalnie przycięte, aby pasować do ramion haftujących czapki, co ułatwia mocowanie czapek.
  • Stabilność: Zapewniają odpowiednią stabilność materiału, co jest kluczowe dla uzyskania wysokiej jakości haftu.
  • Łatwość użycia: Szybkie i łatwe mocowanie oraz usuwanie podkładu po zakończeniu haftowania.

ROLLS CAPS 76g - 10cm x 100m

Podkłady ROLLS CAPS oferują elastyczność w użyciu dzięki dużej długości rolki (100 m), co pozwala na dostosowanie podkładu do indywidualnych potrzeb projektu. Podobnie jak SQUARES CAP, podkłady te są idealne do haftowania na czapkach usztywnianych, które są mocowane na okrągłych ramkach do czapek.


Zalety ROLLS CAPS:

  • Elastyczność: Możliwość dostosowania długości podkładu do konkretnych wymagań projektu.
  • Wysoka jakość: Gwarancja stabilności materiału podczas haftowania, co przekłada się na doskonałe rezultaty.
  • Efektywność: Długość rolki 100 m pozwala na dłuższe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany podkładu.

Podkłady do haftów na czapkach z daszkiem marki Madeira, takie jak SQUARES CAP 76g - 10cm x 30cm oraz ROLLS CAPS 76g - 10cm x 100m, są niezbędnym narzędziem dla każdego profesjonalnego hafciarza. Dzięki wysokiej jakości materiałom, specjalnym cięciom dostosowanym do ramion czapek oraz innowacyjnym rozwiązaniom, haftowanie na czapkach staje się prostsze, szybsze i bardziej efektywne. Wybierając produkty Madeira, możesz być pewny, że Twój haft będzie trwały, estetyczny i profesjonalny. Dzięki zastosowaniu odpowiednich podkładów, hafty na czapkach będą nie tylko piękne, ale również trwałe i odporne na uszkodzenia, co jest kluczowe dla zadowolenia klientów i sukcesu w branży hafciarskiej.


Udostępnij ten wpis
Nici do haftu Classic - wiskozowa elegancja